منشور اخلاقی

انجمن صنفی کارفرمایی صنایع قیر استان اصفهان


« معاشرت نیکو داشتن با مردم، کمال عقل است.»

امام حسن (ع)

 ما اعضای انجمن صنفی کارفرمایی صنایع قیرو بسته بندی فرآورده های نفتی استان اصفهان بر اساس مبانی اعتقادی و باورهای اخلاقی، هماهنگ و همسو با نظام صنفی کشور؛ در تعامل با مشتریان، مسئولین و دیگر کارفرمایان صنف  درجهت حفظ کرامت و ارزش های انسانی؛ خود را پایبند به منشور اخلاقی انجمن صنفی مطابق با اصول زیر می دانیم:

1-  همیشه و در همه حال خود را در محضر خداوند دانسته و او را ناظر و آگاه به اعمال و رفتارمان می دانیم.

2-  با رعایت نظم و انضباط، وقت شناسی و مسئولیت پذیری؛ آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشیم.

3- بر این باور هستیم که مشتریان سرمایه های اصلی و واقعی ما می باشند، لذا تمامی سعی خود را جهت حفظ شخصیت و جایگاه ایشان در تعاملات و ارتباطات بکار می گیریم.

4- مشارکت در تصمیم گیری ها و همکاری در راستای تحقق اهداف و منافع مشروع و قانونی اعضای صنف را وظیفه اخلاقی و انسانی خود می دانیم.

5- احترام به ارباب رجوع و همکاران را بخشی از وظایف انسانی و قانونی خود می دانیم و بر این باور هستیم  که احترام به دیگران به معنی احترام گذاشتن به شخصیت والای انسانی خودمان می باشد.

6- خدمات خود را با کیفیت مطلوب و به شیوه مناسب در اختیار مشتریان قرار داده و اطلاعات مورد نیاز آنان را منطبق با قوانین و مقررات صنف در اختیارشان قرار می دهیم.

7- رعایت عدالت، انصاف، وفای به عهد و حسن خلق را در اجرای وظایف صنفی از اصول تفکیک ناپذیر شخصیت و منش انسانی خود می دانیم و بر این باور هستیم که ، نظرات و میزان رضایت مشتریان مبنای ارزیابی فعالیت های ما می باشد.

8-  شفاف سازی در همه ی امور مربوط به فعالیت های صنفی را به منظور جلوگیری از بروز هرگونه ابهام در عملکرد، همواره از اهم وظایف خود می دانیم.

9- در راستای ترویج فرهنگ استفاده بهینه از منابع، تلاش می کنیم سهم خود را در ارتقای بهره وری و حفظ منابع کشور برای نسل های آینده ادا کنیم.

10-همواره جهت افزایش آموخته ها، بهبود نگرش و رشد مهارت های خویش می کوشیم و در همه زمینه ها خلاقیت و نوآوری را سرلوحه فعالیت های خود قرار می دهیم.

11-از بکارگیری هرگونه شیوه ناپسند که باعث ایجاد خدشه در معاملات و یا مشکل آفرینی برای دیگر همکاران باشد، پرهیز می نمائیم.

12-  در قبال رقبای کاری خود با اعتقاد به ضرورت ایجاد فضای کسب و کار فعال و داشتن رقابت سالم از بکارگیری شیوه های غیرحرفه ای و غیراخلاقی در تعامل با آنان به شدت اجتناب می نمائیم.

13- مقررات ایمنی و بهداشتی را به منظور حفظ سلامت خود و دیگران در محیط کار، با تعامل و همکاری مستمر با مسئولین ذیربط کاملاً رعایت می نمائیم.

14- قوانین و مقررات را رعایت می کنیم و ضمن همکاری با نهاد ها و ارگان های دولتی به منظور صیانت و پاسداری از منافع ملی کشور از هیچ کوشش و تلاشی فروگذار نمی نمائیم.

از خداوند متعال توفیقات لازم را در انجام و رعایت اصول این منشور مسئلت می نمائیم.

 

«سه چیز تباهی می آورد: پیمان شکنی، رها کردن سنت و جدا شدن از جماعت.»

امام کاظم (ع)

---------------------------------------

جهت دريافت تصوير منشور انجمن اينجا كليك نماييد.

اصفهان، خیابان وحید، چهارراه خاقانی، ساختمان فرشته طبقه اول، واحد یک

تلفن: 6292334  

دورنگاه: 6287381

فرم تماس

JoomShaper